Vitrinskåp Louis XVI stil
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, Louis XVI stil, 1900-talets mitt, fanerad med bl.a. valnöt och mahogny, intarsiadekor, invändigt med hyllplan i glas, bränmärkt Alsterbro Möbler, höjd 143, 71x35 cm, nyckel finns
En list lös
615763
2019-02-21