Vitrinskåp Louis XVI stil

Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, Louis XVI stil, 1900-talets mitt, fanerad med bl.a. valnöt och mahogny, intarsiadekor, invändigt med hyllplan i glas, bränmärkt Alsterbro Möbler, höjd 143, 71x35 cm, nyckel finns

En list lös

615763

2019-02-21