Bengt Landin färglitografier
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LANDIN (född 1933): (2) Komposition med vinfläska samt Adolf Fredrikskyrkan, signerade Bengt Landin samt numrerade 140/250 och 90/250, färglitografier, bildstorlek ca 68x50 och 65x52 cm
Ej examinerade ur ramen
615772
2019-02-20