Bengt Landin färglitografier

Bengt Landin färglitografier
Bengt Landin färglitografier

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LANDIN (född 1933): (2) Komposition med vinfläska samt Adolf Fredrikskyrkan, signerade Bengt Landin samt numrerade 140/250 och 90/250, färglitografier, bildstorlek ca 68x50 och 65x52 cm

Ej examinerade ur ramen

615772

2019-02-20