Bestickset barockstil

Bestickset barockstil
Bestickset barockstil
Bestickset barockstil
Bestickset barockstil
Bestickset barockstil
Bestickset barockstil
Bestickset barockstil
Bestickset barockstil

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BESTICK, 2 dlr, silver, 1700-tal, barockstil, gjuten dekor i form av olika figurer såsom tupp, dödskalle och blommor, knivblad av stål, gaffeln delvis förgylld, längsta längd ca 16,5 cm

Knivblad med viss korrosion

615779

2019-02-19