Lars Jonsson färglitografi
Valmis
2019-02-19
615789
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Sångsvanar, signerad Lars Jonsson, färglitografi, bladmått ca 45x61 cm, ej inramad