Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Sångsvanar, signerad Lars Jonsson, färglitografi, bladmått ca 45x61 cm, ej inramad

615789

2019-02-19