Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL, 1700-tal, senbarock, betsat lövträ, rygg klädd i gyllenläder, sitthöjd ca 45 cm
Klädsel på rygg med skador
615797
2019-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här