Karmstol senbarock

Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock
Karmstol senbarock

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, 1700-tal, senbarock, betsat lövträ, rygg klädd i gyllenläder, sitthöjd ca 45 cm

Klädsel på rygg med skador

615797

2019-02-19