Golvarmatur Böhlmarks

Golvarmatur Böhlmarks
Golvarmatur Böhlmarks
Golvarmatur Böhlmarks
Golvarmatur Böhlmarks
Golvarmatur Böhlmarks
Golvarmatur Böhlmarks
Golvarmatur Böhlmarks
Golvarmatur Böhlmarks

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖHLMARKS, golvarmatur, nummermärkt 15600, upplightkupa i opakt glas, lindad stång med skinnimitation, stång och fot mässing, höjd inklusive textil skärm ca 174 cm

Kupa med nagg, slitage

615862

2019-02-19