Golvarmatur Böhlmarks
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖHLMARKS, golvarmatur, nummermärkt 15600, upplightkupa i opakt glas, lindad stång med skinnimitation, stång och fot mässing, höjd inklusive textil skärm ca 174 cm
Kupa med nagg, slitage
615862
2019-02-19