Sven Ahlgren riksdagshuset

Sven Ahlgren riksdagshuset
Sven Ahlgren riksdagshuset
Sven Ahlgren riksdagshuset
Sven Ahlgren riksdagshuset
Sven Ahlgren riksdagshuset
Sven Ahlgren riksdagshuset

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVEN AHLGREN (1922-1997): Rikstagshuset Stockhom, signerad Ahlgren, olja på pannå, ca 20x65 cm

615866

2019-02-19