Modulsoffa Handvärk
Klubbat för:
13 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
HANDVÄRK, soffa, 4 sektioner, "The Modular Sofa", lösa plymåer, klädsel i mörkgrå sammet, ben samt rygg- och sidopaneler i svartlackerat stål, sitthöjd ca 40 cm, mått per enhet 93x93 cm, längd ca 279 cm, djup ca 93-186 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor, klädsel med fläckar
615867
Päivämäärä:
2019-02-22