Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, Kina, 1900-talets första hälft, tvådelat, hyll och lådinredning, höjd ca 135 cm, bredd ca 57 cm, djup ca 32 cm
Åldersslitage, saknade metallskoningar till nyckelhål
615874
2019-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här