Claes Hake färglitografi

Claes Hake färglitografi
Claes Hake färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAES HAKE (född 1945): Komposition, signerade med dedikation, färglitografi, ca 82x51

615933

2019-02-25