Lockask tenn GAB

Lockask tenn GAB
Lockask tenn GAB
Lockask tenn GAB
Lockask tenn GAB
Lockask tenn GAB
Lockask tenn GAB
Lockask tenn GAB
Lockask tenn GAB

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKASK, art deco, tenn, GAB, märkt 1937, askens insida fodrad med mörkt lila velour, lockets insida med spegel, locknopp i form av rosenknopp, diameter ca 15,5 cm

Bucklor, repor

615935

2019-02-19