Klubbat för:
500 EUR
Utropspris
500 EUR
JALMARI RUOKOKOSKI (1886-1936) rökande herreman, signerad samt daterad 1927, olja på duk, a tergo målning, 121x100 cm
oinramad
615939
2019-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här