Jalmari Ruokokoski
Klubbat för:
500 EUR
Arviointi
500 EUR
Kuvaus
JALMARI RUOKOKOSKI (1886-1936) rökande herreman, signerad samt daterad 1927, olja på duk, a tergo målning, 121x100 cm
Kuntoraportti
oinramad
615939
Päivämäärä:
2019-02-19