Jalmari Ruokokoski

Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski
Jalmari Ruokokoski

Klubbat för:

500 EUR

Arviointi

500 EUR

Kuvaus

JALMARI RUOKOKOSKI (1886-1936) rökande herreman, signerad samt daterad 1927, olja på duk, a tergo målning, 121x100 cm

Kuntoraportti

oinramad

615939

Päivämäärä:

2019-02-19