Baillon herrfickur 1700-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JEAN BABTISTE BAILLON (verksam omkring 1751-70), fickur, silver, Frankrike, Paris, spindelgång, verknr. 76534, diameter 50 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage
615952
2019-02-19