Baillon herrfickur 1700-tal

Baillon herrfickur 1700-tal
Baillon herrfickur 1700-tal
Baillon herrfickur 1700-tal
Baillon herrfickur 1700-tal
Baillon herrfickur 1700-tal
Baillon herrfickur 1700-tal
Baillon herrfickur 1700-tal
Baillon herrfickur 1700-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JEAN BABTISTE BAILLON (verksam omkring 1751-70), fickur, silver, Frankrike, Paris, spindelgång, verknr. 76534, diameter 50 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

615952

2019-02-19