Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEFAN DAKON, figurin, "Dame Lydia", Goldscheider, Wien, Österrike, flintgods, polykrom glasyr, stämplad Goldscheider Wien, Made in Germany, 7855 151 31, höjd ca 39 cm
Lagning, naggar
615973
2019-02-23
Gör en kostnadsfri värdering här