Oljemålning 1800-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Lantidyll i skymning, monogramsignerad FMW, olja på duk, märkt a tergo F. W. Meyers (möjligen Frederick William Meyer 1869-1922), ca 45x35 cm
Duklagningar
615974
2019-02-19