Lea Stein brosch

Lea Stein brosch
Lea Stein brosch
Lea Stein brosch
Lea Stein brosch
Lea Stein brosch
Lea Stein brosch
Lea Stein brosch
Lea Stein brosch

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEA STEIN, brosch, Paris, formgiven omkring 1940-talets slut, bakelit, i form av en sköldpadda, signerad, längd 8 cm

615980

2019-02-27