Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSARMATURER, 1 par, porslin, Italien, 1900-talets andra hälft, balusterformade, kinesisk stil, turkosblå glasyr, dekor i releif, höjd exkl. lampfattning 52 cm
Smärre slitage
615981
2019-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här