Bordsarmaturer Italien

Bordsarmaturer Italien
Bordsarmaturer Italien
Bordsarmaturer Italien
Bordsarmaturer Italien
Bordsarmaturer Italien
Bordsarmaturer Italien
Bordsarmaturer Italien
Bordsarmaturer Italien

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSARMATURER, 1 par, porslin, Italien, 1900-talets andra hälft, balusterformade, kinesisk stil, turkosblå glasyr, dekor i releif, höjd exkl. lampfattning 52 cm

Smärre slitage

615981

2019-02-20