Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Grover Cleveland II, signerad i plåten och på bladet, etsning, 1899., ca 22,7x18,0 cm
LITTERATUR: Asplund 143, Hjert & Hjert 94
Gulnad
616005
2019-02-20
Gör en kostnadsfri värdering här