Ander Zorn

Ander Zorn
Ander Zorn

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Grover Cleveland II, signerad i plåten och på bladet, etsning, 1899., ca 22,7x18,0 cm
LITTERATUR: Asplund 143, Hjert & Hjert 94

Gulnad

616005

2019-02-20