Birgit Forssell oljemålning

Birgit Forssell oljemålning
Birgit Forssell oljemålning
Birgit Forssell oljemålning
Birgit Forssell oljemålning
Birgit Forssell oljemålning
Birgit Forssell oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRGIT FORSSELL (1909-2003): "Dansös i vitt", signerad Birgit Forssell, olja på duk, ca 65x54 cm

616021

2019-02-19