Henrik Skagh oljemålning

Henrik Skagh oljemålning
Henrik Skagh oljemålning
Henrik Skagh oljemålning
Henrik Skagh oljemålning
Henrik Skagh oljemålning
Henrik Skagh oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CARL VILHELM HENRIK SKAGH (1887-1946): Motiv med segelbåtar, signerad och daterd Henrik Skagh, olja på duk, 58x64 cm

Zustandsbeschreibung

Krackeleringar, färgbortfall

616023

2019-02-19