Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CARL VILHELM HENRIK SKAGH (1887-1946): Motiv med segelbåtar, signerad och daterd Henrik Skagh, olja på duk, 58x64 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar, färgbortfall
616023
2019-02-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner