Axel Ericson

Axel Ericson
Axel Ericson
Axel Ericson
Axel Ericson
Axel Ericson
Axel Ericson
Axel Ericson
Axel Ericson

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL ERICSON, figurer, 4 st., trä, 1900-talets mitt, delvis polykromt bemålade, höjd ca 22-23 cm

Smärre slitage, avslag

616027

2019-02-19