Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEL, 3 st, 1900-talet första hält, "Tiddle Tennis, "Hoppla" samt "Gojee", varav 2 st hästkapplöpning, en etikettmärkt NK, i originalkartonger
En genomgångna, bruksslitage
616034
2019-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här