Dekorativa föremål

Dekorativa föremål
Dekorativa föremål
Dekorativa föremål
Dekorativa föremål
Dekorativa föremål
Dekorativa föremål
Dekorativa föremål
Dekorativa föremål
Dekorativa föremål
Dekorativa föremål
Dekorativa föremål
Dekorativa föremål

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, DEKORATIVA KLOT, 5 dlr, 1900-tal, järn, höjd ca 7-17 cm

Slitage

616036

2019-02-20