Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, matsalsbord, fanerat med mahogny, 1900-talets mitt, engelsk stil, brickmärkt, med fyra iläggsskivor á 60 cm, diameter 115 cm, höjd ca 74 cm
Slitage, repor
616040
2019-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här