Nordiska Kompaniet matbord

Nordiska Kompaniet matbord
Nordiska Kompaniet matbord
Nordiska Kompaniet matbord
Nordiska Kompaniet matbord
Nordiska Kompaniet matbord
Nordiska Kompaniet matbord
Nordiska Kompaniet matbord
Nordiska Kompaniet matbord

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, matsalsbord, fanerat med mahogny, 1900-talets mitt, engelsk stil, brickmärkt, med fyra iläggsskivor á 60 cm, diameter 115 cm, höjd ca 74 cm

Slitage, repor

616040

2019-02-19