Gravyrer

Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer
Gravyrer

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAVYRER, 3 st., 2 delvis med kolorerade tusch teckningar, en daterad 1782, en på försilvrad kopparplåt, rammått ca 30x21-45x38 cm

Slitage, fläckar

616043

2019-02-20