Oljemålningar

Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar
Oljemålningar

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): (2) Porträtt av dam och herre, olja på duk, ca 80x66 cm

Damporträttet med dukskador, retuscher, krackelering

616058

2019-02-20