Champagneglas Odelberg Junior

Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior
Champagneglas Odelberg Junior

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CHAMPAGNEGLAS, "Odelberg Junior", 11+1 st., Kosta, graverad dekor, en med förgylld dekor, höjd ca 15,5 cm

6 st. utan förgyllning med nagg på foten

616059

2019-02-19