Carl Johansson oljemålning

Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CARL JOHANSSON (1863-1944): Landskap vid Höga kusten, signerad och daterad Carl Johansson 1919, olja på duk, ca 55x80 cm

616069

2019-02-20