Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTEL BARBIE, KEN, MIDGE & SKIPPER, 4 st, 1960-tal, ca 40 blandade plagg övervägande original, undertill märkta Japan, höjd ca 23-31 cm
Skippers hår med slitage, i övrigt bruksslitage
616074
2019-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här