Barbiedockor

Barbiedockor
Barbiedockor
Barbiedockor
Barbiedockor
Barbiedockor
Barbiedockor

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

MATTEL BARBIE, KEN, MIDGE & SKIPPER, 4 st, 1960-tal, ca 40 blandade plagg övervägande original, undertill märkta Japan, höjd ca 23-31 cm

Skippers hår med slitage, i övrigt bruksslitage

616074

2019-02-19