Hammond skrivmaskin

Hammond skrivmaskin
Hammond skrivmaskin
Hammond skrivmaskin
Hammond skrivmaskin
Hammond skrivmaskin
Hammond skrivmaskin
Hammond skrivmaskin
Hammond skrivmaskin
Hammond skrivmaskin
Hammond skrivmaskin
Hammond skrivmaskin
Hammond skrivmaskin
Hammond skrivmaskin
Hammond skrivmaskin

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAMMOND, skrivmaskin, USA, 1900-talets början, huv i ek, tangentbordet för svenska språket, höjd ca 17, 34x28 cm

Slitage, etui med skador, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

616085

2019-02-21