Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHNSON BROS, ´´Fish´´, mattallrikar, 10 st, England, 1900-talets andra hälft, flintgods, polykrom dekor av fiskar, längd ca 26.5 cm
En tallrik med ej genomgående sprickor, bruksslitage
616088
2019-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här