Johnson Bros ´´Fish´´ mattallrikar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNSON BROS, ´´Fish´´, mattallrikar, 10 st, England, 1900-talets andra hälft, flintgods, polykrom dekor av fiskar, längd ca 26.5 cm

En tallrik med ej genomgående sprickor, bruksslitage

616088

2019-02-21