Philp Von Schantz litografi

Philp Von Schantz litografi
Philp Von Schantz litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): komposition med vattenmelon, signerad och daterad v. Schantz 84, 2/90, färglitografi, bladmått 47x57 cm

616101

2019-02-19