Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): komposition med vattenmelon, signerad och daterad v. Schantz 84, 2/90, färglitografi, bladmått 47x57 cm
616101
2019-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här