Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JURIJ RAHIMKULOV, ´´Paper´´ tidningshylla, 1900-talets slut, Mitab, bjöt trä, brickmärkt, höjd ca 120, 20x10 cm
Bruksslitage, märken, retuschering vid hörn
616105
2019-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här