Vas Lalique

Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique
Vas Lalique

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LALIQUE, vas, glas, gjuten, reliefdekor av fåglar, signerad Lalique France, höjd ca 17 cm

Repor i botten, minimala nagg runt bottenring

616127

2019-02-26