Agnes Cleve

Agnes Cleve
Agnes Cleve
Agnes Cleve
Agnes Cleve

Klubbat för:

11 000 SEK

4 000 SEK

AGNES CLEVE (1876-1951): Operaterassen, signerad A Cleve, olja på papp, ca 48x43 cm

mindre slitage

616138

2019-02-26