Johnny Oppenheimer

Johnny Oppenheimer
Johnny Oppenheimer
Johnny Oppenheimer
Johnny Oppenheimer
Johnny Oppenheimer
Johnny Oppenheimer

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNNY OPPENHEIMER (1923-2005): Stilleben med kopparkruka och slev, signerad och daterad J Oppenheimer -78, olja på duk, ca 53x64 cm

616146

2019-02-19