Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE NORELL, soffa, 2-sits, Chesterfieldmodell, 1900-talets fjärde kvartal, klädsel i oxblodsfärgat skinn, märkt Norell, etikettmärkta, sitthöjd ca 40, längd 160 cm
Slitage, fläckar
616180
2019-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här