Arne Norell soffa

Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

ARNE NORELL, soffa, 2-sits, Chesterfieldmodell, 1900-talets fjärde kvartal, klädsel i oxblodsfärgat skinn, märkt Norell, etikettmärkta, sitthöjd ca 40, längd 160 cm

Kuntoraportti

Slitage, fläckar

616180

Päivämäärä:

2019-02-19