Kaffeservis Meissen

Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen
Kaffeservis Meissen

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEISSEN, kaffeservis, 62 dlr, 1900-talets första hälft, med dekor av rosor, bestående av: 11+12 koppar, 12+8 fat, 11+6 assietter, 2 askfat

Merparten 3:e sort, skador förekommer

616181

2019-02-26