Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MEISSEN, kaffeservis, 62 dlr, 1900-talets första hälft, med dekor av rosor, bestående av: 11+12 koppar, 12+8 fat, 11+6 assietter, 2 askfat
Merparten 3:e sort, skador förekommer
616181
2019-02-26
Gör en kostnadsfri värdering här