Butlers tray

Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray
Butlers tray

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD, s.k. Butlers tray, mahogny, avtagbar oval skiva med klaffade handtag, undrrede med kopplade ben, beslag i mässing, höjd 53 cm, längd 90 cm

Bruksslitage, patina, repor

616187

2019-02-21