Georg Von Rosen blandteknik på papper

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG VON ROSEN (1843-1923): Skepp i storm, signerad von Rosen, daterad 1860, blandteknik på papper, ca 18,5x14 cm

616193

2019-02-26