Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN /BARBORD, mässing, 1900-talets mitt, 2 plan med skivor i glas, flaskställ nedtill, vagn på hjultrissor, höjd ca 80, 84x44 cm
Slitage på handtag.
616196
2019-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här